fbpx

F.A.Q

F.A.Q
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jestem organizatorem imprezy i chcę zmienić informacje o imprezie.

Aby móc modyfikować imprezę, która jest jest wprowadzona przez nasz portal (oznaczona czerwonym znacznikiem "wprowadzone przez nas" w lewym górnym rogu na stronie imprezy) należy kliknąć w przycisk "Jestem organizatorem tej imprezy" znajdujący się o góry strony imprezy.
Następnie należy się zalogować (jeśli już posiadasz konto), zarejestrować (jeśli chcesz móc w przyszłości modyfikować informacje) lub kontynuować jako gość (jeśli chcesz tylko jednorazowo zmienić lub uzupełnić informacje na stronie).

Po zalogowaniu można wybrać opcję wpisu a po jego wybraniu możesz przekazać nam wiadomość. Jeśli wybrałeś opcję jednorazowego uzupełnienia informacji wprowadź w niej jakie dane należny uzupełnić lub zmienić. W przypadku, gdy chcesz przejąć możliwość edycji strony w przyszłości i wybrałeś opcję utworzenia konta podaj swoje dane kontaktowe w celu weryfikacji, czy jesteś organizatorem.
Następnym krokiem jest uiszczenie opłaty za umieszczenie imprezy. W przeciągu 2 dni roboczych wniosek zostanie zweryfikowany i zostanie przydzielony dostęp do modyfikacji ogłoszenia.

Chcę podejrzeć lub zmienić ogłoszenie zanim przejdę do płatności.

Aby to zrobić musisz mieć utworzone konto na portalu. Jeśli uzupełniłeś już informacje o imprezie lub usłudze i chcesz ją wcześniej podejrzeć przejdź do strony "Moje konto". Tam możesz podejrzeć, zmodyfikować lub usunąć ogłoszenie.

Aby wrócić do opłacania ogłoszenia należy przejść do "Koszyka" i kontynuować wykonywanie płatności.

CONNECT.info.pl

Nawiąż współpracę dzięki CONNECT.info.pl! Jeżeli reprezentujesz agencję eventową, zajmujesz się realizacją wydarzeń lub oferujesz atrakcje na imprezy – pomożemy Ci dotrzeć z ofertą do nowych klientów. Możesz w prosty sposób dodać ogłoszenie w naszych kategoriach: Imprezy oraz Usługi. CONNECT.info.pl pomaga w nawiązywaniu kontaktów miedzy organizatorami eventów a potencjalnymi sponsorami. Dzięki portalowi można odnaleźć imprezy o sprecyzowanej grupie docelowej wydarzenia.