fbpx

O projekcie

Projekt CONNECT.info.pl

powstał z potrzeby ułatwienia kontaktu między organizatorami wydarzeń a potencjalnymi partnerami: wystawcami, sponsorami, reklamodawcami.

Oferta branży eventowej

Obszerny kalendarz wydarzeń o zasięgu międzynarodowym jak i lokalnym.
Publiczność tych imprez to świetna okazja do przedstawienia swojej oferty nowym zainteresowanym oraz ugruntowanie swojej pozycji na rynku.

CONNECT.info.pl

Narzędzie z rozbudowanymi filtrami grup docelowych wydarzeń, dzięki którym można dotrzeć szczególnie do tych odbiorców, na których zależy reklamodawcom.

Usługodawcy

Celem strony Connect.info.pl jest usprawnienie wyszukiwania usługodawców – realizatorów wydarzeń.
Podstawowe wpisy w dziale Usługi dodawane są za darmo. Pozwoli to w szybki sposób zbudować bazę firm i osób realizujących wydarzenia od strony technicznej, merytorycznej oraz zapewniających atrakcje na eventy.

BLOG

christmas-market-4705877_1920

Co z jarmarkami bożonarodzeniowymi w 2020?

Jarmarki bożonarodzeniowe gromadzą co roku setki tysięcy odwiedzających w całej Polsce. Sympatycy grzańca z okolicznościowych kubeczków już odliczają tygodnie do
concert-336695_12802

Kolejny lockdown w branży eventowej?

Podczas konferencji prasowej z 6 października 2020 r. szef resortu zdrowia Adam Niedzielski przekonywał, że ministerstwo od początku trwania pandemii
CONNECT.info.pl

Nawiąż współpracę dzięki CONNECT.info.pl! Jeżeli reprezentujesz agencję eventową, zajmujesz się realizacją wydarzeń lub oferujesz atrakcje na imprezy – pomożemy Ci dotrzeć z ofertą do nowych klientów. Możesz w prosty sposób dodać ogłoszenie w naszych kategoriach: Imprezy oraz Usługi. CONNECT.info.pl pomaga w nawiązywaniu kontaktów miedzy organizatorami eventów a potencjalnymi sponsorami. Dzięki portalowi można odnaleźć imprezy o sprecyzowanej grupie docelowej wydarzenia.